Mojeovesna s vodou

by - neděle, května 25, 2014

Dobré ráno všem,

dnes jsem vstávala velmi brzy (na mě teda velmi brzy) a to už v 7.30 hodin. Venku začínalo svítit přes mraky slunce, tak jsem oblékla běžecké boty a vyrazila na moje oblíbené 5 km kolečko. A bylo to božské! Potom jsem si udělala skvělou snídani, o kterou bych se s vámi ráda podělila. Ovesná kaše bez mléka. Zní to divně a říkáte si "fuj"? Já to zkusila a ode dneška asi nechci nic jiného. :-D (omnomnom)


Sama jsem byla překvapená, jak byla kaše výborná. Včera večer jsem si namočila 60 gramů jemných vloček z Lidlu do vody a přimíchala větší KL medu. Nechala jsem v lednici a ráno dala na plotnu spolu s najemnou nakrájenou půlkou jablka na menší kostičky a jednou KL skořice. Vařila jsem klasicky do zhoustnutí. Nakonec posypala vlašskýma ořechama a nazdobila na fotku :D.

Bože, to bylo tak dobré!

A proč jsem se rozhodla zkusit kaši s vodou? Protože chci eliminovat mléčné výrobky v mé stravě. Jsem zastáncem toho, že mléko není pro člověka dobré. Navíc (prý) kaše s mlékem udělá v žaludku akorát tak žmolek, ze kterého si tělo už potřebné živiny nedokáže vzít. Když se nad tím zamyslím, je pravda, že je pro mě do žaludku klasická ovesná kaše dost těžká.

Přeju krásný den!

Léňa

You May Also Like

2 komentářů

  1. mě bez mléka vůbec nechutná :) ale o mléku bychom se mohli zamýšlet nu; krásný zbytek dne! a ať ti to běhá

    OdpovědětVymazat
  2. Ja delam taky vlocky s vodou..nasypu je do misticky, zaliju je vrouci vodou, pomicham, necham vychladnout a potom primicham protein a jeste trosku studene vody, podle toho jak huste to chci mit:))

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář!