31 dní, které ti změní život - první český online low carb program

by - čtvrtek, listopadu 22, 2018

Naše několika měsíční práce je tu. Já a Michal Král jsme vypustili do světa první český online low carb program! Jsem z toho tak nadšená, že jsem se rozhodla napsat i podrobný článek, kde vám popíšu, jak celý program vypadá a funguje! Tak jdeme na to!
Online lowcarb program
31 dní, keré ti změní život...

Program najdete na www.jsemlowcarb.cz a s kódem LENI dostanete slevu 100 Kč !

Jak již název programu vypovídá, jedná se o 31 denní program, který je rozdělený na dvě fáze - přípravnou a ostrou. Přípravná fáze je pro všechny zdarma. Po registraci se hned odemknou první tři dny programu a vy se tak můžete podívat, jak program vypadá a jak je stavěný.
Pokud se rozhodnete v programu pokračovat, můžete si ihned koupit vstup do ostré fáze, která trvá 28 dní. Celkem tedy těch 31 dní pro obrovskou změnu - změnu ve stravování, přístupu k jídlu, změnu psychickou i fyzickou. Prostě vás čeká vaše nové já!

Přípravná fáze

Přípravná fáze trvá 3 dny. V každém dnu najdete video k určitému tématu, jídelníček na první tři dny a nákupní seznam, abyste věděli, co vše nakoupit a mohli si tak podle jídelníčku uvařit. Také je pod každým videem seznam úkolů, které si po splnění odškrtnete a za každé odškrtnutí vidíte progres v procentech. Již v přípravné fázi si můžete stáhnout nákupní seznam pro ostrou fázi, abyste měli včas vše potřebné nakoupeno!

Ostrá fáze

Jakmile si zakoupíte vstup do ostré fáze, odemkne se vám ihned čtvrtý den a jídelníček na dalších sedm dní. Vždy o půlnoci se vám bude odemykat další den, kde probereme ve videu zajímavé téma týkající se stravy, projdete si aktuální úkoly a stáhnete potřebné materiály.

Videa

Ve videu vystupuji já a Michal - střídáme se a snažíme se vás krátkou formou seznámit s různou problematikou týkající se stravy a low carb. Mluvíme o bílkovinách, tucích, sacharidech, o paleu, programu Whole30, o hormonech. Ale i o tom, jak se stravovat na cestách či narozeninových oslavách, kde co nakupovat, jak ušetřit atp. Dozvíte se spoustu zajímavých informací v pár minutách.

Úkoly

Pod každým videem vás čekají úkoly. Někdy jsou tam jen dva, ale někdy naopak pět. Vždy se vztahují ke konkrétnímu tématu, které ten den aktuálně probíráme. Úkol si po jeho splnění vždy odškrtnete.
Úkoly pro den 3
Ukazatel pokroku

Nad videem vidíte ukazatel pokroku, který se plní vždy po odškrtnutí úkolu. Vy tak vidíte, jak se hezky přibližujete cíli a motivuje vás to vytrvat a nesejít z cesty.

Materiály

Pod videem jsme umístili důležité materiály ve formátu pdf, které si můžete stáhnout do počítače a popřípadě i vytisknout. Vždy se týkají tématu probíraného ve videu. Ke stažení tak pro vás máme seznam povolených potravin, tipy na obědy a večeře, kde nakupovat nebo jak ušetřit. Je toho samozřejmě mnohem víc!
Materiály ke stažení pro den 4
Jídelníčky

Jídelníček je vždy na aktuální týden. Skládá se ze tří jídel - snídaně, oběd a večeře. Výhodou je, že jednotlivá jídla v jídelníčku jsou sestavena tak, že je můžete prohazovat jak chcete a jak se vám to zrovna hodí. To znamená, že snídani si klidně můžete dát k večeři a naopak. Také můžete vařit na více dní a obědovat tak stejné jídlo dva dny po sobě. Každé jídlo je totiž složeno tak, aby v něm byl dostatek bílkovin, zdravých tuků a sacharidů.

Nákupní seznamy

V nákupním seznamu vždy najdete to, co je potřeba, abyste měli doma, než začnete vařit podle připraveného jídelníčku. V nákupním seznamu najdete potraviny rozdělené podle makroživin - bílkoviny, sacharidy a tuky; na konci je sekce ostatní, tam patří například koření. Doporučuji si vždy nákupní seznam projít a vyškrtat to, co už doma máte - typicky trvanlivé věci, ořechy, oleje atd.

Komentáře

Pod materiály ke stažení je prostor pro komentáře a vaše dotazy či připomínky. My co nejrychleji vždy odpovíme. Samozřejmě jsme vám kdykoliv k dispozici i na emailu!
Komentáře pod videem
Shrnutí

Program jsme dělali s Michalem sami, nikdo nám nepomáhal a jsme na něj náležitě pyšní. Už se vás do něj zapojilo několik stovek a my jsme nadšení, že se vám líbí! Cena programu je 53,- Kč na den, což si myslím je super. Co si dnes koupíte za 53,- Kč? Vstoupením do ostré fáze si kupujete doživotní přístup a vše, co do programu přidáme, si budete moci stáhnout. Chceme totiž jít neustále dopředu, takže program budeme posouvat dál a dál. Nyní nás čekají vegetariánské jídelníčky!

Doufám, že vám tento článek přinesl spoustu užitečných informací ohledně našeho online low carb programu, pokud by vás však zajímalo něco dalšího, ptejte se níže v komentářích.

Program najdete na www.jsemlowcarb.cz a s kódem LENI dostanete slevu 100 Kč!

Mějte se krásně!

Léňa
Online low carb program
Pokud byste našli chybu, prosím, napište mi to. Snažím se po sobě vše kontrolovat, ale nikdo není neomylný.
Veškeré fotografie podléhají autorskému zákonu a mohou být šířeny pouze s vědomím autora.

You May Also Like

0 komentářů

Děkuji za každý komentář!