Služby

KONZULTACE

Potkejme se v Praze nebo na Skypu.

Konzultace ohledně stravy a správného jídelníčku v délce 60 minut.

Po zaplacení konzultace se vám do 3 pracovních dní ozvu, domluvíme přesný termín, který vám bude vyhovovat a vyplníte vstupní dotazník, který vám zašlu. Poté se již uvidíme osobně či na skypu a probereme vše, co vás zajímá a s čím potřebujete pomoci.
Podíváme se na váš současný jídelníček a cíl, kterého chcete dosáhnout. Vysvětlím vám principy správného stravování a navrhnu vzorový jídelníček na týden (bez gramáží). Můžete se zeptat na cokoliv, co vás zajímá ohledně stravy.

Ke každému klientovi přistupuji individuálně. V dotazníku nastíníte, co od konzultace očekáváte a na to se spolu zaměříme.

CENÍK

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE V DÉLCE 60 MINUT - 800 Kč

BALÍČEK 3x60 minut - 2000 Kč


KOUČINK

4 týdenní intenzivní spolupráce.
  • vstupní on-line konzultace
  • nastavení jídelníčku (bez gramáží)
  • seznam povolených potravin
  • komunikace přes Whatsapp na denní bázi
  • práce se sebevědomím
  • doporučení vhodné pohybové aktivity
  • materiály ke koučinku v pdf
CENÍK

4 TÝDENNÍ KOUČINK - 2490,-

Máte zájem o konzultaci nebo koučink? Ozvěte se mi na email nyvltlenka@gmail.com

Ing. Lenka Nývltová
www.lifefoodtravel.cz
nyvltlenka@gmail.com
IČO: 07339844
Podnikatel je zapsán do živnostenského rejstříku.
Nejsem plátce DPH.

Objednaný termín konzultace je závazný. V případě zrušení z vaší strany méně než 48 hodin předem vám bude účtován storno poplatek ve výši 100 %.

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ

Jana B. (online koučink) - Moje první měsíční spolupráce s Leni mi neskutečně moc pomohla ve všech ohledech a hlavně po psychické stránce, kterou jsem měla velmi rozházenou. Díky tomu se lépe mohu soustředit na svou cestu za zdravým tělem a užívat si naplno dosažených výsledků.
.
Dnes mám za sebou 2 měsíce báječné spolupráce s Leni a můžu s klidným a čistým svědomím prohlásit, že to bylo nejlepší rozhodnutí a nalezení dokonalého způsobu, jak bojovat za můj zdravý životní styl a nápravu psychického stavu mojí mysli, protože i když jsem měla dřív veškeré potřebné informace až Leni mi ukázala, jak je správně používat.
.
Článek od Janičky popisující naši spolupráci najdete zde.
.
Výsledky po 4 týdnech/8 týdnech on-line koučinku:
Prsa: 129,5 - 126 - 123 cm
Boky: 126,5 - 123 - 120 cm
Pas: 115 - 112 - 107,5 cm
Stehno pravé: 72,5 - 70 - 68 cm
Stehno levé: 70 - 69 - 68 cm
Lýtko pravé: 48 - 46,5 - 44  cm
Lýko levé: 48 - 46 - 43 cm
Biceps: 42 - 38 - 37 cm
Výsledek Janičky za necelé 2 měsíce koučinku se mnou

Zuzka B. (konzultace) - Ahoj Leni, ozývám se po prvním týdnu. Ze začátku jsem si říkala, že to nikdy nemůžu zvládnout a všechno nějak zkoordinovat. Nakonec to jde daleko jednodušeji, než jsem čekala. Našla jsem si rytmus v jídle, jím třikrát denně a po každém jídle se cítím sytá na několik hodin. Přiznávám, že jednou jsem si dala kus makového štrůdlu, ale jinak se snažím. Musím říct, že jsem konečně spokojená se svým stravováním, kdy nemám pořád chuť na sladké a potřebu se něčím dojídat. V příloze posílám pár svých výtvorů, ale nepřekvapivě jsou to dost často vajíčka. S pozdravem, daleko spokojenější Zuzka
Zuzka B. a její jídla
Eliška N. (online koučink) - Lenku sleduji už nějakou dobu včetně programu, na kterém pracuje společně s Michalem (jsemlowcarb.cz). Když nabízela koučink, pojala jsem to jako nový začátek stravovacích návyků a všeho, co je se zdravým životním stylem spojené. Lenka mi byla kdykoliv k dispozici, motivovala mě a odpověděla na jakoukoliv otázku. Po měsíci spolupráce mám zažitý režim, který jsme spolu nastavily a který je pro mě udržitelný. Jako krásný bonus shozených 5 kg. Lenku doporučuji, protože je schopná se vžít do vaší situace a je ve svém oboru velmi vzdělaná. Za mě palec nahoru!
Výsledky po 4 týdnech on-line koučinku:
Váha: 88,6 - 83,3 kg
Prsa: 98 - 96 cm
Boky: 116 - 112 cm
Pupík: 101 - 96 cm
Pas: 88 - 86 cm
Stehno pravé: 67 - 65 cm
Stehno levé: 68 - 66 cm
Lýtko pravé: 43 - 43 cm
Lýko levé: 43 - 43 cm
Paže pravá: 33 - 30 cm
Paže levá: 33 - 32 cm
Krk: 36 - 35 cm

Petra S. (konzultace) - Ještě jednou děkuji za povídání, strašně moc mi to dalo. Jsi moc hodná a jsem ráda, že jsem se zase posunula o krůček dál. Namotivovala jsi mě natolik, že zítra k obědu mám rybku a zeleninu. Konzultace nebyla jen o tom "tady máš jídelníček a nazdar", ale opravdu se Léňa zajímala, jak mi je, jaké beru léky atp. Děkuji.

Barbora V. (konzultace) - Děkuji za super konzultaci! Otevřelo mi to oči... Tak dám za delší dobu vědět, jak jsem na tom. :)

Hana W. (koučink) - Chtěla bych Ti, Leni, poděkovat za měsíční koučink. Především za ochotu odpovídat na veškeré moje dotazy a to tak, aby to bylo srozumitelné i laikovi. Dále děkuji za velkou podporu. Přesně jsem potřebovala ten měsíční dozor.  Měla jsem z Tebe od začátku pocit, ze Tě lidé opravdu zajímají a chovala si se naprosto přirozeně a s pokorou. Takže ještě jednou děkuji! 
Výsledky: Hanča zhubla cca 5 kg, neměřila se.

Denisa P. (koučink) - Lenička je skvělá osoba a duše, která ví, co dělá! Měly jsme spolu koučing na 4 týdny a za ty 4 týdny mi neuvěřitelně pomohla ne jen s hubnutím, ale s tím, jak si to srovnat v hlavě, že když člověk dobře jí a spí, má krásnou náladu každý den a nic jiného k tomu nepotřebuje. Vždy byla po ruce za jakékoliv situace, u které jsem potřebovala poradit! O víkendech, prostě kdykoli. Děkuji za vše Leni :-)
Výsledky po 4 týdnech on-line koučinku:
Váha: 77 - 75,3 kg
Prsa: 89 - 86 cm
Pod prsy: 80 - 77 cm
Boky: 112 - 109 cm
Pas: 99 - 95 cm
Stehno: 64 - 61 cm
Lýtko: 37 - 36 cm
Paže: 34 - 34 cm
Denisky proměna

Share
Tweet
Pin
Share